Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie
ul. Jana Pawła II 23
       

JĘZYK POLSKI


Andryszczak Małgorzata
Bielawska Maria
Chrząstowski Zbigniew
Ćwik Kazimiera
Gruszecka Renata
Hoffman Krystyna
Jarosiewicz  Zofia
Jaśkiewicz Joanna
Karkula Helena
Klint Wiktor
Kluska (Kluczyńska) Jadwiga
Kowalska Joanna
Kruk Maria
Krzewska-Matusiewicz Leokadia
Laszczyńska Stanisława
Ładkowski Gustaw
Łapawa Jadwiga
Malska Beata
Mazur Małgorzata
Orzechowska Halina
Pawliszak Leokadia
Pindel Irena
Rink Izabela
Rodak Małgorzata
Sarnicka Stefania
Stępińska Barbara
Szybalska Irena    (kliknij aby dowiedzieć się więcej)
Waszkiewicz Helena
Wesołowska Alicja
Wojtowicz Elżbieta
Wójcikiewicz Barbara
Ziółkowski Aleksander


JĘZYK ANGIELSKI

Balon Marta
Biedrzycki Marek
Dobrowolska Dorota
Dobrowolska Irena
Drózd-Skorupska Dorota
Jasnorzewska-Michalewska Maria
Kowalczyk Rafał
Kudła Bartosz
Musiał Janina
Nasser Chali
Paśko-Szmigielska Dorota
Pawłowski Adam
Prusak Justyna
Saleta Maria
Sarzyńska Liliana
Smolańska-Plewak Maria
Srebrniak Krystyna
Stando Izabela
Wierski Franciszek
Wołodźko Agnieszka                                                           .
Woroniecka Janina
Wrzosek Malwina


JĘZYK NIEMIECKI

Beer Elżbieta
Don Bronisław
Fit Danuta
Goch Krystyna
Hanaj-Charowska Diana
Jagodzińska Izabela
Kałuża Regina
Kijowska Maria
Kudła Beata
Kwiatkowska-Kłys Magdalena
Lesińska Aniela
Ławik Jolanta
Sienkiewicz Małgorzata
Świerzewicz Katarzyna
Trzebiński Jan
Wieruszewska Dorota


JĘZYK ROSYJSKI


Borowiak Iwona
Dobrowolska Maria
Grochowska Stefania
Hałka Józefa
Harhala Janina
Jakubiel Halina
Kaczorowska Teresa
Kurzyńska Czesława
Malczyk-Rozenek Teresa
Mroczek Wanda
Rajewska Aleksandra
Rucińska-Pryjda Barbara
Sarzyńska Liliana
Uberna Bronisława
Walloch Józefa
Żabska Matylda
Żabski Aleksander


JĘZYK FRANCUSKI

Derecka Monika
Hermans Katarzyna
Kudina Vita


JĘZYK ŁACIŃSKI


Kudina Vita
Pałuchowski Adam
Perlak Wanda
Polakowska Anna


MATEMATYKA


Dzięciołowska Agata
Falon Waldemar
Giersz W
Kałuża Piotr
Kasperkiewicz Jerzy
Kiczko Danuta
Kloc Anna
Konieczka Elżbieta
Konsencjusz Wacław
Ludwińska Anna
Łużna Stanisława
Mazur Wanda
Mieloch Krzysztof
Ostromęcka Irena
Ostromęcki  Aleksander
Szałajko  Agnieszka
Szlęk Lidia
Winnik  Jan
Wojtasik Maria


HISTORIA

Babczyszyn Kazimierz
Bonkowska Bronisława
Borowiak Ryszard
Burtin Jolanta
Czachorowska Irena
Czachorowski Janusz
Dębowski Tomasz
Dutkiewicz Janina
Gieroba Kamila
Głód Krzysztof
Głuszko Wanda
Gutowska Stefania
Kowalska Eugenia
Kozłowski Stanisław
Król Genowefa
Majchrzak Marian
Matelonek Maria
Miedzińska Maria
Misterka Mieczysław
Mydlarz (Wójcik) Małgorzata
Rozenek Piotr
Trzciński Adam
Wesołowska Edyta


WIEDZA O KULTURZE

Wesołowska Edyta


WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

   
Burtin   Jolanta
Czachorowski Janusz
Dębowski Tomasz
Dutkiewicz Janina
Kozłowski Stanisław
Rozenek Piotr
Wesołowska Edyta

FIZYKA


Hoffman Kazimierz
Idkowiak Karina
Kamecki Roman
Koniński Maciej
Krawczyk Anita
Łużna  Stanisława
Martyniec  Jerzy
Misterka Wanda
Piętak Barbara
Sławińska Dorota
Smacha Krystyna
Zawierucha Karolina
Zbroja Stanisław


GEOGRAFIA


Bojkowska Maria
Kozłowska Bojda Małgorzata
Kubica  Stefan
Kurpiel Marta
Machalska Danuta
Popławski Paweł
Sahaj Danuta
Sahaj Tadeusz
Zarzycka Helena


CHEMIA

Buła Bożena
Buła Janusz
Dereń Krystyna
Hoffmann Kazimierz
Kubów Krystyna
Lisowska Teresa
Łapkowska Beata
Łapkowski Piotr
Niewczas Anna
Pawluk
Stachowicz Teresa
 

BIOLOGIA


Daź Teodozja
Drozd Eugenia
Grobelny Stanisław
Halladin Helena
Hoffman Stanisława
Jankiewicz Wioletta
Korzeniowski Antoni
Kowalski Janusz
Kredenc Halina
Kubów Krystyna
Pieńkowska Zofia

PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE

Błoński Stefan
Grochowski Jan
Gwóźdź Stanisław
Jankiewicz Adam
Kaźmierczak Stanisław
Martyniec Jerzy
Pamuła Jan
Rajewska Aleksandra
Skorupski Jan
Woroniecki Zbigniew
Zawada Jan


PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Kozłowska-Bojda Małgorzata
Niewczas Anna


PLASTYKA


Bednarska Helena
Bednarz Sabina
Chorąży Zdzisław


W-F

Bieniek Michał
Grobelna Krystyna
Janus Józefa
Krauze Włodzimierz
Majewska  Halina
Markowska Justyna
Matej Iwona
Mierzwińska Bożena
Oprocha Grażyna
Ostapowicz G.
Pałka Henryk
Pamuła Jan
Przyjałgowska Irena
Put Jerzy
Rysz Zofia
Sahajdak Marek
Smak Danuta
Szostek Danuta
Wierska  Zofia
Wójcikiewicz Małgorzata
Wyczółkowska H.
Zieliński Kazimierz


MUZYKA


Borowiec Henryk
Galiczyńska Romana
Krzesaj Bożena
Krzesaj Erwin
Kurek Barbara
Sobok Maria
Wagner Kazimierz


CHÓR

Borowiec Henryk
Grochowska Stefania
Repski Ryszard
Zamolski Zbigniew


ZPT

Cichy Tomasz
Kaczmarek Janusz
Kłusek Władysław
Michułka Janusz
Nowakowski Edward
Prałat Janina


PSYCHOLOG


Słotwiński Krzysztof


PEDAGOG


Prorok Bronisława
Sahaj Jadwiga
Tomaszewska-Mitek Barbara
Tryk Paweł
Ziółkowska Agata




INFORMATYKA

Bohdanowicz Piotr
Buła Bożena
Buła Janusz
Łapowski Piotr
Markowski Krzysztof
Martyniec Jerzy
Matusiak Marcin
Mazur  Marek
Smoczyński Robert
Szydłowska Janina
Ziółkowski Andrzej


PSYCHOLOGIA


Jagodzińska Jadwiga
Mihilewicz Stanisława


PEDAGOGIKA


Matelonek Maria
Siarkowska-Smok Janina


BIBLIOTEKA


Gasparska Janina
Guszpit  Irena
Kasowska Krystyna
Marchewka Teresa
Nowakowska Lucyna
Pełka Janina


RELIGIA


Dróżkowski Daniel
Dwojak Iwona
Kostkiewicz Barbara
ks. Drobot Stanisław
ks. Dulęba Bartosz
ks. Ilnicki Aleksander
ks. Jóźwiak Stanisław
ks. Kaczmarek Krzysztof
ks. Kapica Bogusław
ks. Lewicki Marek
ks. Michałkiewicz Władysław
ks. Nowak
ks. Ordakowski Telesfor
ks. Płukarski Tomasz
ks. Potocki Józef
ks. Potorski Waldemar
ks. Sienkiewicz Jan
ks. Tympalski Jan
ks. Zaryczny
ks. Zdonek Ryszard
ks. Zieliński Krzysztof
Stępień Dariusz


PRACOWNICY ADMINISTRACJI, OBSŁUGI INTERNATU I  SZKOŁY



Adamus Józefa
Babiak Józefa
Babiarz Józefa
Bednarz Teresa
Białorucki Stanisław
Biliniewicz Jadwiga
Błachuta Jan
Brusanowski Roman
Buczyńska  Marianna
Bujak Krystyna
Burdzińska  Stefania
Cedzidło Zdzisław
Chłoń Janina
Chrzan Teresa
Chwoińska Marta
Cieślak Stanisław
Czaja Józefa
Czuchajewska Zdzisława
Dąbrowa Sylwia
Dąbrowska Barbara
Dąbrowska Marianna
Drapikowska Hanna
Drąg Andrzej
Duda Teresa
Fryzjel Stanisława
Furdykoń Emilia
Gargaś Lucyna
Głaszowska Anna
Głazowska Irena
Gołaszewska Teresa
Gosthorska Stanisława
Grabińska  Danuta
Grabowicz Ewa
Graniczka  Barbara
Grządko Marek
Grzybek Eugenia
Gwóźdź Marek
Harhala Elżbieta
Heń Antoni
Hołysz Daniela
Hołysz Marian
Iwanowska Teresa
Jachimowska  Julianna
Jakubowska Maria
Janas Rozalia
Jaskulski Eugeniusz
Jaśkiewicz Marek
Kaczmarczyk Grażyna
Kaczmarczyk Leontyna
Kaczmarek Józefa
Kalisz Zbigniew
Kałka Janina
Kałka Zdzisław
Kamińska Ewa
Kasiewicz Jadwiga
Kasprzykowski Jan
Kawecka Stefania
Kępczyński Marian
Kiliś Alicja
Kłosowska Janina
Komór Jolanta
Koń Helena
Korczyńska Joanna
Korczyński Jerzy
Korsan Tadeusz
Koryś Barbara
Koryś Marek
Kostler Wanda
Kotala Elżbieta
Kotala Zygmunt
Kowal Krystyna
Krechowiecka Karolina
Krzemińska Krystyna
Kucharska Eugenia
Kudera Leokadia
Kulik Marta
Kuropatnicka Danuta
Kuzior Regina
Kwiatkowska Aniela
Laszczyńska Stanisława
Lesiak Maria
Lewandowska Jadwiga
Łukasz Rozalia
Łukowicz Maria
Machowska Krystyna
Majcher Janina
Masłowska Danuta
Matelonek Marek
Mazur Eugenia
Mazur Jerzy
Michalczewska Kazimiera
Mielczarek Irena
Mikołajczyk Krystyna
Mikołajczyk Krystyna
Mikołajec Leokadia
Moryń Lucyna
Musiałowski Henryk
Nowak Iwona
Nowak Krzysztof
Nowak Marianna
Nowak Stanisław
Nurowska Danuta
Ogrodowicz Krystyna
Oleksiak Irena
Osadczuk Genowefa
Osadczuk Mieczysław
Pakusińska  Wanda
Pałka Halina
Pater Agnieszka
Pauczuk Arkadiusz
Pauczuk Grażyna
Piątek Irena
Pieńkoś Wanda
Płocica Jerzy
Polańska Florentyna
Poznańska Małgorzata
Rudnicka Maria
Rudnicki Michał
Rychlica   Ryszard
Rzepka Zofia
Sabon Paweł
Sak Jadwiga
Skorupska Wanda
Smorenda  Jan
Sokołowska Krystyna
Stachowicz Małgorzata
Stanik Janina
Stasiak Janina
Stępień Lucyna
Stępińska Barbara
Stróżak Grażyna
Suszyński Stanisław
Szajkowska Józefa
Szajna Dariusz
Szajna Izabela
Szawan Krystyna
Szepetiuk-Bigos Violetta
Szeszko Barbara
Szlachta Eugenia
Szlachta Jan
Szpytko Danuta
Szulc Wiesława
Szulikowski Józef
Szumiejko Marek
Tonga Kazimierz
Węgrzyn Jadwiga
Widelska Barbara
Widziak Jan
Wieczorek Józefa
Wilczyński Marian
Włoskowicz Bronisław
Wojnarowska Stanisława
Wojtowicz Stanisław
Woźniak Janina
Woźnica Józef
Zabłocki Witold
Żółciński Adam
Żurek Bożena
Żywiczka Irena
DYREKTORZY  
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO
W STRZELINIE
Kazimierz Hoffman 
1945 - 1949
Aleksander Ostromęcki
1949 - 1950
Zofia Jaroszewska
1949 - 1950
Tadeusz Jackowski
1950 - 1951
Franciszek Wierski
1951 - 1971
Stanisław Grobelny
1971 - 1981
Kazimierz Babczyszyn
1981 - 1983
Irena Pindel
1983 - 1984
Elżbieta Wojtowicz
1984 -1997
Piotr Rozenek
1997 - 2002
Danuta  Kiczko
2002 - 2003
Barbara  Wójcikiewicz
2003 - 2010
Dorota Drózd-Skorupska
2010 -

Nauczyciele przedmiotu:

Lista wszystkich pracowników naszej szkoły od roku 1945

(w porządku alfabetycznym)


 
 
W razie natrafienia na błąd w nazwisku, prosimy wysłać informację na adres e-mailowy:  liceumstrzelin@gmail.com