Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Strzelinie
Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie
Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.

Maria Skłodowska-Curie
© Bartosz Kudła  2012-2024
Wydarzenia z poprzednich miesięcy znajdują się w zakładce   Archiwum
(kliknij aby wejść)
Uwaga!
Aby mieć pewność, że oglądasz najświeższą wersję aktualności odśwież stronę klawiszem F5.

maj  2017

list Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z 19 maja 2017 r. skierowany do rodziców, który podsumowuje pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie.
list
Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości oraz Agencja Nieruchomości Rolnych ogłaszają XVI Edycję "Stypendia Pomostowe" dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych 2017/2018
więcej
10 maja 2017 roku w Gimnazjum Publicznym w Prusach odbyły się eliminacje III Powiatowego Konkursu Polonistycznego „BIBLIA-KSIĘGA NAD KSIĘGAMI". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas II i III. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 17 maja 2017 roku w Gimnazjum Publicznym w Prusach. Laureatami konkursu zostali uczniowie klasy III GD: Maciej Zawistowski i Tobiasz Dobrowolski. Zwycięzcy zostali poproszeni o zaprezentowanie prac pisemnych. Maciej Zawistowski był najlepszy w tej kategorii. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
więcej
W dniach 10-12 maja 2017 klasy IIe i IIc pojechały na wycieczkę do Zakopanego.
zdjęcia
Poszukujemy wolontariuszy chętnych do wzięcia udziału w „Sportowej sobocie” organizowanej przez Stowarzyszenie św. Celestyna w Mikoszowie  w dniu 10 czerwca 2017 r (w godzinach 8-14). Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są u pedagoga szkolnego (s.204)
Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce ogłasza Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów romskich, realizowany dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
więcej
Dnia 5 maja br. w naszej szkole odbyła się matura z matematyki.

zdjęcia
Dnia 4 maja br. w naszej szkole odbyła się matura z języka polskiego.
zdjęcia
Absolwenci !!! Trzymamy kciuki !!!
Dnia 3 maja br. delegacja z naszej szkoły brała udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.
zdjęcia
Absolwent naszej szkoły Jarosław Dudycz przesłał list do tegorocznych maturzystów, do którego lektury serdecznie zachęcamy.
list
28 kwietnia br odbył się uroczysty apel z okazji ukończenia szkoły przez klasy trzecie.
zALÇęOKĚ&'f3tce.
zdjęcia
Grupa naszych uczniów przebywa obecnie w Pradze w ramach projektu Erasmus Plus. Zamieściliśmy parę zdjęć z pobytu.
zdjęcia