Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Strzelinie
Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie
Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.

Maria Skłodowska-Curie
© Bartosz Kudła  2012-2024
Wydarzenia z poprzednich miesięcy znajdują się w zakładce   Archiwum
(kliknij aby wejść)

listopad   2016

Uwaga!
Aby mieć pewność, że oglądasz najświeższą wersję aktualności odśwież stronę klawiszem F5.
Informujemy, że w zakładce komunikaty (dla rodziców) opublikowana została "Podstawa programowa i ramowe plany nauczania 2016 dla liceum" wraz z załącznikiem.
więcej
1 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbył się II Festwal Nauki. Zaproszeni uczniowie
z okolicznych gimnazjów wzięli udział w  zajęciach z fizyki, chemii, biologii i geografii. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Film wkrótce.
zdjęcia
Konkurs Wiedzy o Szwajcarii TURBOLANDESKUNDE odbędzie się dzisiaj 1.12.2016 o godz. 13.00 w sali 212.
Z przyjemnością informujemy, że Kacper Leśniański z klasy II C zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Cyfrowej. Serdecznie gratulujemy !!!
OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

DRODZY UCZNIOWIE!!!
PRZYPOMINAM, ŻE JUTRO tzn. 1 GRUDNIA 2016 r. o godz. 9.00 w sali nr 210 ODBĘDZIE SIĘ OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POD HASŁEM "PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE". BARDZO PROSZĘ OSOBY, KTÓRE ZADEKLAROWAŁY CHĘĆ UCZESTNICTWA O PUNKTUALNOŚĆ I ZABRANIE DOWODU TOŻSAMOŚCI.

Uczeń klasy III A Jakub Balicki otrzymał w tym roku szkolnym Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie wyniki  i osiągnięcia w dziedzinie nauki.
Dnia 29.11.2016r. w Zespole Szkół Nr 14 we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala, na której nasz uczeń otrzymał dyplom i gratulacje Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka i znalazł się w grupie najlepszych uczniów województwa dolnośląskiego.
zdjęcia
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie: "Komiks promuje powiat strzeliński"
więcej
Zdolny Ślązak Gimnazjalista - JĘZYK NIEMIECKI

Dnia 05.12.16r. o godz. 12.00 w sali 308 odbędzie się powiatowy etap konkursu Zdolny Ślązak Gimnazjalista z Języka Niemieckiego .
Uwaga!
Dnia 05.12.2016r. od godz. 8.00 - 10.30 (1-3 godz. lekcyjna) w sali 210 dla klasy II C odbędą się warsztaty w ramach programu "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci."
Warsztaty poprowadzi trener Fundacji Nowoczesna Polska Jacek Ścibor
UWAGA!
DNIA 06.12.16r. (WTOREK) O GODZ. 12.45 W SALI 308 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE  RADY PEDAGOGICZNEJ, W TRAKCIE KTÓREGO PRZEWIDZIANE JEST SZKOLENIE   
- PRZYGOTOWANIE NAUCZYCIELI DO STOSOWANIA TIK NA ZAJĘCIACH.
W ZWIĄZKU Z RADĄ LEKCJE ZOSTANĄ SKRÓCONE:

1 lekcja - 8.00.-8.30
2 lekcja - 8.35. - 9.05
3 lekcja - 9.10. - 9.40
4 lekcja - 9.45. - 10.15
5 lekcja - 10.25. - 10.55
6 lekcja - 11.00. - 11.30
7 lekcja - 11.35. - 12.05
8 lekcja - 12.10. - 12.40
Koncert mikołajkowy
Nasze koncerty stały się tradycją. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników w dniu 7 grudnia 2016 r. do sali widowiskowej SOK na koncert mikołajkowy w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie. Zabierz  ze sobą  swoich bliskich i przyjaciół!  Bądź z nami w tym dniu i poczuj magię zbliżających się Świąt! Odpocznij od zabiegania i przyjdź posłuchać swoich kolegów i koleżanki! Doceń starania naszych wspólnych znajomych i pokaż im, jak bardzo podoba ci się to, że oni śpiewają dla nas!
Do zobaczenia w Strzelińskim Ośrodku Kultury!
zobacz plakat !
Festiwal Nauki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie.

Już po raz drugi w dniach 1-2 grudnia 2016 r. nauczyciele ZSO w Strzelinie organizują Festiwal Nauki,
na który zaproszono uczniów szkół gimnazjalnych z Powiatu Strzelińskiego i okolic. Pierwszy dzień Festiwalu poświęcony będzie przedmiotom przyrodniczym. Po inauguracji Święta Nauki uczniowie wysłuchają wykładu z chemii, który przeprowadzi pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej; w dalszej części gimnazjaliści uczestniczyć będą w warsztatach laboratoryjnych z chemii, biologii, fizyki. Warsztaty z geografii będą miały charakter spaceru po Japonii. Nauczyciele ZSO zadbali o ciekawy program Festiwalu. Podczas drugiego dnia gimnazjaliści uczestniczyć będą w wykładzie P. Piotra Rozenka oraz warsztatach z przedmiotów humanistycznych. Podzieleni na grupy udadzą się na 25-minutowe zajęcia z języka polskiego, historii i WOS-u. Przygotowano również quizy z religii oraz ze znajomości biblioteki. Nie zapomniano o słodkim poczęstunku dla gości. Uczestnikom naukowego spotkania życzymy wielu wrażeń i zdobycia cennej wiedzy.
więcej
Dnia 30 listopada 2016r uczniowie klasy II b, a także klasa I a i I b spotkają się z przedstawicielami oddziału banku PKOBP, w ramach projektu "OTWARTA FIRMA - BIZNES PRZY TABLICY". W tematykę spotkania wprowadzą uczniów Pan Łukasz Zabielski i Pani Kamila Sawicz-Woźniak.
W poniedziałek w ramach edukacji filmowej klasy III B i II B obejrzą film "Walc z Baszirem". Jest to animowany dokument oparty na wspomnieniach osób , które przeżyły wojnę domową w Libanie w 1982 roku.
Dnia 28 października 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niezwykłej lekcji wiedzy
o społeczeństwie, która odbyła się w Sali Obrad Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. W trakcie zajęć uczniowie zapoznali się ze strukturą samorządu terytorialnego w Polsce oraz funkcjonowaniem samorządu na przykładzie województwa dolnośląskiego.
zdjęcia
W dniu 16 listopada 2016 roku grupa uczniów klasy III d uczestniczyła w konferencji "Potrzeby młodzieży w moim powiecie" zorganizowanej przez Stowarzyszenie Semper Avanti i Starostwo Powiatowe w Strzelinie, realizowanej w ramach projektu "Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego".
więcej
28 listopada (poniedziałek ) w auli szkolnej na 2 i 3 godzinie lekcyjnej odbędzie się program profilaktyki uzależnień w formie warsztatów profilaktyczno - muzycznych pt: SZKOŁA WOLNA OD UZALEŻNIEŃ "Podziel się dobrem" w wykonaniu wirtuoza perkusji - WIESŁAWA "BLACHY" BŁAŻKIEWICZA
(alkohol, narkotyki, dopalacze, wulgaryzmy) .

W  koncercie udział biorą klasy:1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c,2d, 2e, 3a, 3d, 1g, 2g, 3g wraz w nauczycielami.
więcej
LAPTOP NA BANK
Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Weź udział w teście ekonomiczno-informatycznym i wygraj laptopa!!!

więcej
24 listopada 2016r.  ramach programu "Mobilny Profesor" prowadzonego przez pracowników Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej nasi uczniowie wzięli udział w ciekawych wykładach, pt. "Ekojazda" oraz "Termowizja, czyli jak zobaczyć to co niewidoczne".
zdjęcia
więcej
Dnia 21 listopada 2016 roku , klasa 2b wraz z panią Małgorzatą Bodak udała się do siedziby firmy TECE mieszczącej się w Strzelinie, przy ulicy Wrocławskiej 61.
zdjęcia
więcej
18 listopada br odbyło się spotkanie naszych uczniów z panią Agatą Rudnicką  -  RZECZNIKIEM PRAW KONSUMENTA.
zdjęcia
Uwaga!
Dnia 29.11.2016r. po 4 godz. lekcyjnej (na godz. 11.40) klasy I, II i III GD  udają się do Strzelińskiego Ośrodka Kultury na spektakl: "Mały Książę"  (czas spektaklu 80 min.).
Klasy wracają do szkoły na 7  godz. lekcyjną.
Opiekunowie:
Kl: I GD - mgr A. Wesołowska
Kl: II GD - mgr J. Burtin
Kl: III GD - mgr E. Kwiatkowska
mgr B. Malska oraz mgr E. Barabach
Uwaga!
Dnia 29.11.2016r. od godz. 11.40  odbędą się warsztaty w ramach programu "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań  
w sieci." Warsztaty poprowadzi trener Fundacji Nowoczesna Polska Jacek Ścibor.

Harmonogram:
Od 5 - 7 godz. lek. - klasa II B - sala 109
Dnia 24.11.2016r. odbędą się próbne egzaminy maturalne z przedmiotów dodatkowych, prosimy pamiętać o dowodach, o linijkach, kalkulatorach (chemia, fizyka, biologia, wos, geografia) i  lupa (historia, geografia - fakultatywnie)
więcej
Uwaga!
Dnia 24.11.2016r. od godz. 8.00 odbędą się warsztaty w ramach programu "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w  sieci." Warsztaty poprowadzi trener Fundacji Nowoczesna Polska Jacek Ścibor
Harmonogram:

Od 1 - 3 godz. lek. - klasa II D + II A- sala 109
Od 4 - 6 godz. lek. - klasa II E - sala 108

więcej
UWAGA!
Dnia 24.11.16r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej odbędzie się próbny egzamin maturalny
z języków obcych.

więcej
22 listopada 2016 r.  w naszej szkole miały miejsce warsztaty w ramach programu "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci." Warsztaty poprowadził trener Fundacji Nowoczesna Polska - Jacek Ścibor
więcej
UWAGA!
Dnia 23.11.16r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej odbędzie się próbny egzamin maturalny
z matematyki.

więcej
Etap szkolny I Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Historia II wojny światowej. Kampania wrześniowa" odbędzie się 24 listopada 2016 r. w sali 106.
Edyta Kramarz
W ramach programu "Mobilny Profesor" prowadzonego przez pracowników Wydziału Mechanicznego Politechniki Opolskiej zapraszam 24.11.16r. uczniów klasy Ic, IIc, IIg i IIIg na dwa ciekawe wykłady pt. "Ekojazda" oraz "Termowizja, czyli jak zobaczyć to co niewidoczne". Wykłady rozpoczną o 9.45 w auli i będą trwały dwie lekcje.
Karolina Zawierucha
20 listopada grupa uczniów  z klas humanistycznych  wysłuchała wykładu wygłoszonego przez profesora Igora Borkowskiego - w instytucie  Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego  -  na temat: Czego dziennikarzowi powiedzieć i napisać nie wolno (ale czasem musi).
Wykład zachwycił słuchaczy erudycyjnością, prostotą i jasnością wywodu - był także lekcją    analitycznego czytania tekstu.
Wyjazd zorganizowała  S. Laszczyńska
Uwaga!

Dnia 24.11.2016r. o godz. 8.00 w sali 207 odbędzie się szkolny etap konkursu Wiedzy o Ziemi Strzelińskiej. Proszę, by osoby chętne do udziału w konkursie zgłosiły się do wicedyrektora do 22.11.16r.
Opiekun mgr Agata Ziółkowska.
W związku z planowanym utworzeniem Szkolnego Klubu Wolontariatu dnia 16 listopada 2016 r. odbyło się zebranie uczniów zainteresowanych pracą w ramach wolontariatu. Podczas spotkania uczniowie wypełnili ankiety, w których określali swoje mocne strony, zainteresowania, oczekiwania oraz dyspozycyjność, co stanowić będzie doskonałą bazę w planowanych działaniach.
więcej
W zakładce "dla rodziców - komunikaty" oraz w ogłoszeniach" umieszczono informacje dla rodziców dotyczącą zaproszenia do współpracy przy tworzeniu nowego programu wychowawczo-profilaktycznego.
więcej
21 listopada br obchodzimy ŚWIĘTO BIBLIOTEKI. Tradycyjnie już najważniejszym punktem programu jest konkurs czytelniczy: "Zostań mistrzem pięknego czytania".
zdjęcia  + nagrodzone prace
We wrześniu br. powołaliśmy w naszej szkole Szkolny Klub Przedsiębiorczości. Pracę Klubu koordynuje p. Małgorzata Bodak - nauczyciel podstaw przedsiębiorczości oraz innowacji "w świecie prawa". Podejmujemy działania proponowane przez Narodowy Bank Polski oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości będących organizatorami Klubu. Praca SKP opiera się także na planowaniu
i realizowaniu własnych projektów edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości oraz edukacji ekonomicznej i finansowej.
więcej
UWAGA!
Dnia 22.11.16r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej odbędzie się próbny egzamin maturalny
z języka polskiego.

więcej
Uwaga!
Dnia 22.11.2016r. od godz. 11.40 w sali  210 odbędą się warsztaty w ramach programu "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci." Warsztaty poprowadzi trener Fundacji Nowoczesna Polska Jacek Ścibor

Harmonogram:
Od 5 - 7 godz. lekcyjnej - klasa II GD
Do naszego kanału YouTube dodaliśmy nowy film - relację wideo z zabawy półmetkowej klas drugich naszego liceum, która odbyła się 19 listopada br w restauracji Ambrozja.
film
19 listopada 2016 r. klasy II naszej szkoły bawiły się na zabawie półmetkowej w restauracji Ambrozja. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
zdjęcia

Zdolny Ślązak Gimnazjalista

Dnia 18.11.16r. o godz. 12.00 w CKZiU w Strzelinie odbędzie się powiatowy etap konkursu Zdolny Ślązak Gimnazjalista. Opiekun Magdalena Mróz - Pacia
Informujemy, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji prowadzi kampanię społeczną "CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ", w ramach której zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie na spot filmowy dotyczący bezpieczeństwa przeciwpożarowego i zagrożenia tlenkiem węgla.
więcej
KONKURS  JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 
18 LISTOPADA 2016 w godz. 9.30- 10.30 w sali 106 (prosimy o przybycie o 9.20)
szkolny koordynator: Jolanta Ławik
Już w piątek, tj. 17 listopada 2016 r.  klasa IIb i Szkolny Klub Przedsiębiorczości rozpoczyna realizację projektu "Otwarta firma". W ramach tego projektu odbędą się spotkania wg harmonogramu:
18 grudnia 2016 r. - spotkanie z rzecznikiem praw konsumenta,
21 grudnia 2016 r. - udział w szkoleniu w firmie TECE POLSKA.
Życzymy wielu wrażeń i dużo nowych wiadomości.  Więcej informacji wkrótce.
plakat
Uwaga!
1 grudnia 2016 r. odbędzie się w naszej szkole Olimpiada Przedsiębiorczości.
Szczegółowych informacji udzieli p. Małgorzata Bodak.
W związku z jutrzejszymi warsztatami w klasie I i III gimnazjum  zawody sportowe zostają odwołane i odbędą się dnia 18.11.16r. (piątek).
Uwaga!
Dnia 17.11.2016r. od godz. 8.00 w sali 108 odbędą się warsztaty w ramach programu "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci." Warsztaty poprowadzi trener Fundacji Nowoczesna Polska Jacek Ścibor

Harmonogram:
Od 1 - 3 godz. lekcyjnej - klasa I GD
4 - 6 godz. lekcyjna - klasa III GD
Zajęcia dla klasy II GD odbędą się w innym terminie.
W ramach wspierania uczniów  zdolnych  - uczennice klasy  III C i III D  wykonały serię zdjęć  -
"Świat w moim obiektywie". Obrazy i zdjęcia wykonały: Alicja Banaś,  Kamila Bugryn  i Edyta Albin.
Zdjęcia umieszczone są na tablicach na  I i II piętrze.
W dniu 10.11.2016 r. w Gimnazjum Nr 2 w Strzelinie odbyły się Mistrzostwa Strzelina Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach. Startowało 8 drużyn.
Gimnazjum Dwujęzyczne przy LO reprezentowały 2 drużyny. I (pierwsza) drużyna w składzie: Satyła Rafał, Muszyński
Bartłomiej, Osowski Piotr i Jędrzejewski Jan  zajęła drużynowo III miejsce. W klasyfikacji indywidualnej Piotr Osowski uczeń klasy II GD zajął II miejsce.
GRATULUJEMY !
Informujemy, że w dziale "Gazetka Szkolna" zamieszczony został najnowszy numer WTYCZKI.
gazetka
Zachęcamy do obejrzenia filmu z apelu z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę
film
Delegacja z naszej szkoły brała udział w uroczystych obchodach Święta Niepodległości
11 listopada.
zdjęcia
10 listopada br w naszej szkole odbył się apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Apel przygotwany został przez klasę IIA.
zdjęcia
więcej
Dnia 26 października odbył się w Prusach XII Przegląd Piosenki Religijnej, w którym uczestniczyli nasi uczniowie.
Eliza Nowicka z kl IIId zajęła II miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne - soliści,
a Uczniowie Gimnazjum Dwujęzycznego w składzie: Julia Lejczak, Zuzanna Machalska,
Zofia Można, Oskar Toporczyk, Adrianna Chodzyńska, Laura Erdt, Katarzyna Gwóźdź, Marcelina Kawałek, Katarzyna Klimek, Wiktoria Maćkówka, Oliwia Malik, Julia Sikorska, Weronika Standio, Gabriela Szczerek, Daria Szumna,  Wiktoria Woźniak i Maciej Zawistowski zajęli III miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne - zespoły. Zwycięzcom gratulujemy.
21 listopada obchodzić będziemy ŚWIĘTO BIBLIOTEKI. Tradycyjnie już najważniejszym punktem programu będzie konkurs czytelniczy: " Zostań mistrzem pięknego czytania",  podczas którego będą prezentowane utwory Henryka Sienkiewicza.
Inną atrakcją będzie akcja czytelnicza:  " Jesienne liście" prowadzona w dniach 16 - 17 listopada.
Miłośnicy komiksów będą mogli wykazać się swoimi zdolnościami uczestnicząc w konkursie plastycznym.
Do 18 listopada czekamy na hasła i wiersze promujące bibliotekę. Szczegółowe informacje      o konkursach i planie obchodów Święta Biblioteki znajdują się na tablicach informacyjnych na parterze.
Serdecznie zapraszamy !
Dnia 16.11.2016r. (środa) o godz. 16.30 zapraszamy rodziców do auli na spotkanie z Dyrekcją, a następnie do klas, w których odbędą się zebrania  z wychowawcami.
więcej
UWAGA!
DNIA 16.11.16r. O GODZ. 14.20 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE  RADY PEDAGOGICZNEJ,
W TRAKCIE KTÓREGO PRZEWIDZIANE JEST SZKOLENIE W RAMACH PROGRAMU "CYBERNAUCI - KOMPLEKSOWY PROJEKT KSZTAŁTOWANIA BEZPIECZNYCH ZACHOWAŃ W SIECI"

W ZWIĄZKU Z RADĄ SKRÓCONE ZOSTANĄ NASTĘPUJĄCE GODZINY LEKCYJNE:
5.  11.40 - 12.15
6.  12.20 - 12.55
7.  13.00 - 13.35
8.  13.40 - 14.15
UWAGA!
DNIA 10.11.16r. ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.

OD GODZ. 10.00 - 11.00 - ZAPRASZAMY DO AULI UCZNIÓW KLAS II i III LICEUM
OD GODZ. 11.40 - 12.40 - ZAPRASZAMY DO AULI UCZNIÓW KLAS I LICEUM ORAZ  WSZYSTKICH GIMNAZJALSTÓW

PRZYPOMINAMY O GALOWYCH STROJACH.
Dnia 1.12.2016r. o godz. 13.00 odbędzie się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych TURBOLANDESKUNDE - DIE SCHWEIZ.
Test konkursowy rozwiązywany będzie w zespołach trzyosobowych. Pytania będą dotyczyły Szwajcarii.
Zgłoszenia do 18 listopada 2016r. należy kierować do p. Doroty Wieruszewskiej, sala 212.
3 listopada 2016 odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum Dwujęzycznego.
film
OLIMPIADA JĘZYKA  NIEMIECKIEGO - etap szkolny odbędzie się 04.11.2016 (piątek)
o godz.10.00-11.30 w sali 309
3 listopada 2016 odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum Dwujęzycznego.
zdjęcia

więcej
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z przedstawicielami Zespołu Pieśni i Tańca "Wrocław.
Rozmowa miała miejsce 14 października 2016 r w Strzelińskim Ośrodku Kultury. Jest to już piętnasty odcinek programu z cyklu "Rozmawiamy z artystami". Wywiad przeprowadziła nasza uczennica - Joanna Kudła.
wywiad
Uroczystość ślubowania klas I oraz apel z okazji Święta Szkoły odbędzie się 03.11.2016r.
o godzinie 10.00 w auli szkolnej. W uroczystości udział biorą klasy I z wychowawcami i klasy II.
Obowiązuje strój galowy!
Opiekunami klas II są nauczyciele, którzy podczas apelu mają zajęcia w klasach II.
Zdolny Ślązak Gimnazjalista z języka angielskiego
Dnia 03.11.16r. o godz. 12.00, oraz dnia 04.11.16r. o godz. 12.00 (1 grupa) i godz. 13.15 (2 grupa) w sali 308 odbędzie się szkolny etap konkursu Zdolny Ślązak Gimnazjalista -j. angielski. Konkurs trwa 60 min. Warunkiem przystąpienia jest zgłoszenie u wychowawcy i złożenie zgody przez rodzica na przetwarzanie danych osobowych ucznia.
więcej
Wycieczka do Wiednia w dniach 24-25 kwietnia 2017 r.
więcej
Na Politechnice Wrocławskiej po raz 30 realizowany jest projekt edukacyjny "Młody Chemik Eksperymentuje", dedykowany młodzieży licealnej i gimnazjalnej o zainteresowaniach przedmiotami przyrodniczymi. Młodzież naszego liceum i gimnazjum dwujęzycznego kolejny raz bierze udział w tym przedsięwzięciu.
więcej
W najnowszym numerze gazety lokalnej "Słowo Regionu" znajduje się artykuł opsujący przebieg projektu Erasmus+ w naszej szkole.
artykuł
W najnowszym numerze gazety lokalnej "S3owo Regionu" znajduje sie krótki artyku3 na temat Erasmus+.
artyku3