Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Strzelinie
Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie
Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.

Maria Skłodowska-Curie
© Bartosz Kudła  2012-2024
Dnia 24 stycznia 2013 w naszej szkole odbyła się konferencja z okazji 150. rocznicy wybuchu powstania styczniowego zdjęcia

więcej

film
W dniach od 14 do 18 stycznia gościmy w naszej szkole troje studentów: Chinkę, Turczynkę
i Brazylijczyka. Przez spędzony u nas czas staramy się pokazać im polską tradycję, uprzejmość
i gościnność. Goście zobaczą także niektóre zajęcia, zwłaszcza lekcje języka angielskiego, bo tym językiem, prócz ojczystego, porozumiewają się doskonale. Przez cały pobyt zaproszonymi studentami zajmować się będą klasy drugie.

zdjęcia

filmy z lekcji

11 stycznia 2013 roku od godziny 16.00 do 20.00 zarówno liceali
ści, jak i gimnazjaliści z naszej szkoły mieli okazję poznać tajniki pracy biologów z Wydziału Nauk Biologicznych podczas drugiej już w Polsce edycji  Nocy Biologów.


więcej

zdjęcia
Poloneza czas zacząć…
5 stycznia 2013 r. odby
ł się w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 w Strzelinie Bal Studniówkowy naszej szkoły, na który przybyli uczniowie klas trzecich z osobami towarzyszącymi, zaproszeni goście i nauczyciele. Zebranych na sali uczestników uroczystości powitali p. wicestarosta Agnieszka Bugryn,  dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących p. Dorota Drózd-Skorupska oraz przedstawiciel rodziców p. Adam Leoszkiewicz, którzy życzyli uczniom nie tylko udanej zabawy, ale także sukcesów na zbliżającej się wielkimi krokami maturze.


więcej
Do działu GALERIA dodano filmy i zdjęcia ze studniówki, która odbyła się 5 stycznia 2013r. więcej
Uwaga maturzyści !

W dziale MATURA dostępne są ważne informacje dotyczące matury 2013