Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Strzelinie
Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie
Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę.

Maria Skłodowska-Curie
© Bartosz Kudła  2012-2024
Dnia 23.02.2022 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie odbył się etap powiatowy III edycji konkursu z języka niemieckiego QUIZ - TESTE DEIN DEUTSCH.
Konkurs zorganizowany został przez nauczycielkę języka niemieckiego Magdalenę Kwiatkowską - Kłys, jego adresatem byli uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych w powiecie strzelińskim. 
Do II etapu zakwalifikowało się 12 osób. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy; zwycięzcami zostali uczniowie SP Nr 5 w Strzelinie - I miejsce zdobył Kacper Kłocko, II miejsce - Zuzanna Obrocka,  III miejsce - Łukasz Konsencjusz. Wyróżnione zostały dwie osoby: Michał Hewko oraz Oksana Zatwardnicka (SP Nr 5).
Dziękujemy sponsorom nagród - Państwu Nowakom - właścicielom GOSPODARSTWA ROLNEGO z Karszowa oraz firmie DEVINITI z Wrocławia.
Mamy nadzieję, że wysokie wyniki uczniów będą dla nich impulsem do dalszej pracy i rozwijania swoich umiejętności językowych.
kliknij na miniaturkę aby powiększyć